قوانین و مقررات۱۳۹۹-۲-۱۶ ۱۹:۵۶:۲۶ +۰۴:۳۰

قوانین و مقررات

۱٫ کلیۀ فعالیت انتشارات فرهنگ جاوید منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

۲٫ برای خرید کتاب‌های انتشارات فرهنگ جاوید ابتدا باید در سایت عضو شوید و در قسمت «ورود/عضویت» این مرحله (تکمیل فرم و غیره) را انجام دهید. توجه داشته باشید که برای سفارش باید تمام مراحل خرید طی شود و پس از «تأیید سفارش» و «پرداخت» فاکتور علاوه بر دریافت، برایتان ایمیل می‌شود.

۳٫ کتاب‌های ارائه‌شده در سایت انتشارات فرهنگ جاوید با ضمانت اصالت می‌باشد و براساس «قیمت پشت» جلد محاسبه و قبل از ارسال چک می‌شود. بازگشت کالا منوط به احراز «شرایط مرجوعی» است که شامل نقص در چاپ و ظاهر کتاب و عدم تطابق با سفارش است، بنابراین در انتخاب عنوان کتاب دقت فرمایید.

۴٫ ارسال سفارشات در روز کاری انجام می‌شود و قبل از ارسال جهت هماهنگی با سفارش‌دهنده تماس گرفته خواهد شد. نحوۀ ارسال سفارشات بنا به درخواست مشتریان انجام می‌شود که شامل ارسال با پیک موتوری (در تهران)، پُست (شهرهای دیگر) و پُست سفارشی (خارج از کشور) است و هزینۀ آن برعهدۀ سفارش‌دهنده است. نکته آن‌که در صورت تحویل سفارش و عدم مغایرت اطلاعات داده‌شده، هزینۀ ارسال مجدد برعهدۀ سفارش‌دهنده است.

۵٫ اطلاعات کاربران (آدرس، کدپستی، شماره تلفن و غیره) صرفاً در راستای ارائۀ خدمات انتشارات فرهنگ جاوید می‌باشد و کاملاً محفوظ است.

 

ثبت شکایات

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

موضوع

پیام